Modul 4: Byznys validace produktů ve vývoji

Workshop vám pomůže minimalizovat rizika před zavedením nového produktu na trh. Získáte praktické návody k ověření potenciálu vašich inovací na trhu předtím, než investujete do plného vývoje a vstupu na trh. Čeká vás detailní pohled do technik a metod byznys validace i praktické příklady.

Informace

Na co se zaměříme

Metodický přístup k ověření potenciálu vašich inovací na trhu předtím, než investujete do plného vývoje a vstupu na trh.

Co se naučíte

Ověření potenciálu vašich inovací na trhu je klíčové před tím, než se pustíte naplno do samotného vývoje. Na tomto workshopu účastníci prozkoumají metody a techniky byznys validace, aby mohli efektivně testovat a ověřovat komerční potenciál nových produktů a služeb. Workshop nabídne zejména praktické návody, které účastníkům umožní aplikovat osvojené dovednosti přímo v kontextu vaší firmy a inovačních projektů.

Metodika

Workshop, který nabízí detailní pohled do technik a metod byznys validace, které jsou aplikovány na konkrétní produkty či služby vaší firmy. Získáte nejen teoretické znalosti, ale i praktické návody a strukturované výstupy ve formě prezentace.

Naši lektoři

Máte zájem o řešení na míru? Kontaktujte mě

Rádi s Vámi projdeme Vaše požadavky a maximálně Vás vtáhneme do přípravy obsahu kurzu. Nabídneme financování v závislosti na počtu školených osob.